Unicornis Wysokiński NieruchomościNasze biuro:

Unicornis-Wysokiński Nieruchomości
ul. Matejki 30, 75-544 Koszalin
tel: +48 570 970 816, +48 570 970 847
e-mail: biuro@unicornis.com.pl
O NAS OBSŁUGA PRAWNA NIERUCHOMOŚCI KREDYTY KONTAKT

O nas

 UNICORNIS Nieruchomości to pierwsze i jedyne biuro zarządzane wyłącznie przez zawodowych prawników, specjalizujących się w obrocie nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie i wiedza którą dysponujemy daje gwarancję, że żaden stan prawny nieruchomości nie jest dla nas zbyt skomplikowany i „COŚ” – co dla innych jest zagadką – my potrafimy rozwikłać od ręki.


Nasze doświadczenie jest dla naszych Klientów gwarancją, iż każda nieruchomość będąca przedmiotem obrotu ma pewny i jasny stan prawny.


Obserwując przez lata rynek obsługi nieruchomości widzimy jego możliwości, ale również dostrzegamy jego luki w Koszalinie i okolicach. Znamy i stosujemy najlepsze standardy lokalne, ale sięgamy też po wypróbowane wzory z większych miast oraz z zagranicy.

Nasze biuro może zaopiekować się każdą ofertą. Mamy na to czas i sprawia to KIientom i nam - przyjemość.

Wyróżnia nas nowoczesne i innowacyjne podejście do każdej oferty, dostęp do najlepszych narzędzi marketingowych oraz pasja z którą profesjonalnie zajmiemy się każdą Państwa nieruchomością.

Od sierpnia 2016 do naszego grona dołączył Kazimierz Wysokiński - wieloletni pośrednik w obrocie nieruchomościami, z pewnością znany wielu mieszkańcom Koszalina.


Zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do działania. Jesteśmy dla Was.

Reklama